Ліквідація юридичних осіб

Ліквідація юридичних осіб

Найпоширеніший спосіб ліквідації юридичної особи будь-якої організаційно-правової форми – це ліквідація за рішенням власника (засновника).

Одним з основних етапів проведення ліквідаційної процедури є звільнення найманих працівників, зареєстрованих за підприємством. Дуже важливо при вивільненні штату чітко дотримуватись процедури та строків передбачених законодавством про працю, що надасть змогу уникнути в майбутньому можливих спорів з працівниками підприємства, а також запобігти затягуванню процедури ліквідації.

Остаточна ліквідація юридичної особи відбувається лише після того, як така особа буде знята з обліку у певних контролюючих органах. З цією метою такими органами проводяться позапланові перевірки. Однак, доволі часто мають місце зловживання та зволікання з боку контролюючих органів щодо проведення необхідної перевірки, а тому важливо заручитися професійною підтримкою юриста, який зможе належним чином проконтролювати дотримання законів з боку контролюючих органів під час виконання ними своїх повноважень щодо здійснення перевірок та проведення процедури зняття з обліку.

Юристи нашої компанії володіють досконалими знаннями податкового, пенсійного, трудового та корпоративного законодавства, а також мають значний досвід в проведенні процедури ліквідації юридичної особи за рішенням власника, що являється міцним підгрунттям для надання висококваліфікованої допомоги Вашому підприємству на всіх етапах ліквідаційної процедури.

Зокрема по місту Києву юридична компанія «Делегат» проводить ліквідацію товариств з обмеженою відповідальністю, громадських організацій, філій, представництв тощо.

Пакет послуг з ліквідації юридичних осіб включає проведення на підприємстві аудиту, визначення реального стану бухгалтерського обліку та наявності необхідної документації на підприємстві, вивільнення штату працівників, оформлення необхідної документації, проведення процедури зняття з обліку в контролюючих органах, в тому числі представлення інтересів підприємства під час проведення перевірок та у взаємовідносинах з такими органами та ін.

Послуги надаються в межах міста Києва та області, зокрема щодо:

  • Ліквідації ТОВ;
  • Ліквідації громадських організацій;
  • Ліквідації акціонерних товариств (ПАТ, ПрАТ);
  • Ліквідації філій та представництв тощо.